Deze fraaie hoekwoning is gelegen aan het Noordeinde 307. Het mooie aan de woning zijn de zonnepanelen, airco, wel vier slaapkamers, moderne badkamer, een goed uitgeruste keuken en de diepe achtertuin met veranda met een houten berging. Kortom, je komt hier helemaal niets te kort. Daarnaast is dit een echt familiehuis en kun je hier met dank aan de keurige staat direct intrekken!
De woning bevindt zich in een kindvriendelijke woonomgeving waar het betrekkelijk rustig is. Alle wenselijke voorzieningen zoals supermarkten, een sportcentrum, gezellige restaurants en winkels liggen op fietsafstand. Tevens is de bereikbaarheid uitstekend met het openbare vervoer (bushaltes) en uitvalswegen (N207 en N455) nabij gelegen. De grote steden Den Haag, Rotterdam, Utrecht en Amsterdam zijn op circa 30 autominuten bereikbaar.
Begane grond
De voordeur is vanuit een voortuin met eigen parkeergelegenheid te betreden. Je komt binnen in een hal, welke naar een woonkamer leidt.
Opvallend aan de doorzon woonkamer zijn de schitterende lichtspots aan het plafond en de airco. Daarnaast biedt de woonkamer voldoende natuurlijk daglicht inval dankzij de raampartijen. Je kunt hier gezellig samenkomen en dineren. Verder leidt de woonkamer naar een tweede hal, welke doorgang biedt tot een eerste verdieping en een achtertuin, en een keuken.
In de open leefkeuken tref je witte greeploze keukenkasten met een donker keukenblad aan. Tevens ben je hier voorzien van een vaatwasser, kokend waterkraan, een inbouw combi oven/ magnetron (Inventum), een inductiekookplaat, een inbouw koelkast en een afzuigkap.
Eerste verdieping
Middels een vaste trap op de begane grond kun je een overloop op de eerste verdieping betreden. Ook leidt de overloop naar een tweede verdieping, vier slaapkamers en een badkamer.
De badkamer is voorzien van schitterende lichtspots, een glazen inloopdouche met regendouche, een zwevend (douche) toilet en een dubbele wastafel in meubel. Daarnaast tref je hier een donkere tegelvloer met lichte wanden aan.
Momenteel zijn de slaapkamers ingericht als twee kinderkamers en een hoofdslaapkamer. Verder ben je in alle slaapkamers voorzien van lichtspots aan het plafond en in de hoofdslaapkamer vind je een airco. Uiteraard zijn de kamers ook uitstekend om bijvoorbeeld als een hobbyruimte of inloopkast te gebruiken.
Tweede verdieping
De tweede verdieping is middels een vlizotrap vanuit de eerste verdieping te betreden. Je komt boven op een zolder, welke ideaal is om bijvoorbeeld als extra opslagruimte te gebruiken.
Buitenruimte
In de achtertuin met achterom tref je nette tuintegels aan. Tevens ben je hier voorzien van een houten veranda, welke ideaal is om heerlijk onder te loungen en dineren en een kas. Daarnaast biedt de tuin veel privacy met dank aan de groene heggen en houten schuttingen. Ook is via de achtertuin een houten berging te betreden.
Bijzonderheden
- Energielabel A
- Vier slaapkamers
- Zonnepanelen
- Airco
- Diepe achtertuin
- Houten berging
- Voorzieningen nabij
- Lichte scheefstand
Noordeinde 307
2771 WP Boskoopbezoek pagina