In een kindvriendelijke buurt aan de rand van Leiden, vind je deze woning. De ligging van deze woning is ontzettend gunstig. Zo vind je op korte afstand diverse scholen, een winkelcentrum met een divers winkelaanbod en een treinstation. Ook is het slechts 15 minuten fietsen naar het centrum van Leiden. Rondom de woning is voldoende gratis openbare parkeergelegenheid te vinden.
Deze tussenwoning is met een totale woonoppervlakte van maar liefst 134m2 behoorlijk ruim te noemen. De woning beschikt over 3 slaapkamers, maar er is eventueel mogelijkheid om hier 5 kamers van te maken. De woonkamer met leefkeuken is erg ruim opgezet. Het betreft een woning waar veel aan moet gebeuren. Het dak van de woning is vervangen in 2020 en de slaapkamer aan de voorkant is in 2021 gestuct en geschilderd.
INDELING
Begane grond
Je maakt entree in de hal van deze woning. In deze entree hal vind je een toilet, de meterkast en een inbouwkast. Ook is er veel plek voor een kapstok en eventuele schoenenkast in deze hal.
Bij binnenkomst in de woonkamer met leefkeuken tref je een lichte open ruimte. De ruimte heeft een fijne lichtinval en kijkt uit op de achtertuin. Er is veel plek voor een comfortabele en sfeervolle zithoek in het achterste gedeelte op deze begane grond. In het midden van de ruimte vind je het trappenhuis, wat tevens de ruimte optisch in tweeu00ebn deelt.
Het keuken gedeelte is behoorlijk ruim en er is hier plek voor een grote eettafel. Het keukenblok dateert uit 2005 en is aan vervanging toe. Wel is de keuken voorzien van een afzuigkap en daarmee dus ook een aansluiting hiervoor.
Eerste verdieping
De overloop op de eerste verdieping is afgewerkt met een laminaatvloer. Je vindt hier een zeer handige brede inbouwkast met spiegeldeur. Vanuit deze overloop krijg je toegang tot twee slaapkamers en een badkamer. Beide slaapkamers zijn voorzien van veel bergruimte in een of meerdere inbouwkasten. De kamers bieden plek voor en bed, tafel en kast. Ook hebben de kamers brede raampartijen welke zorgen voor een fijne lichtinval. Hoewel de badkamer niet erg ruim is, is het op ingenieuze wijze ingedeeld. Je vindt er een inloopdouche, dubbele wastafel en een toilet. Deze badkamer is in 2011 verbouwd.
Tweede verdieping
Het plafond op de overloop van de tweede verdieping moet vervangen worden. Deze overloop afgewerkt met laminaat en er is een wasmachine/droger aansluiting en veel ruimte voor kasten. Vanuit deze overloop krijg je toegang tot een slaapkamer en het ruime dakterras.
De buitenruimte
Met zowel een achtertuin en een dakterras beschikt deze woning over aanzienlijk veel buitenruimte. In de onderhoudsvriendelijke achtertuin is veel plek voor meerdere terrassen. Ook kun je er plantenbakken met vrolijke planten plaatsen, of een moestuin aanleggen. Achter in de tuin vindt je een berging van zon 8m2, wat je behoorlijk wat extra opbergruimte geeft voor bijvoorbeeld tuinmeubilair en gereedschap. Ook op het dakterras is veel plek voor een tuin- of loungeset.
De bijzonderheden van de woning:
- Tussenwoning met vele mogelijkheden
- 134m2 woonoppervlakte
- 3 slaapkamers met mogelijkheid tot meer
- Ruime woonkamer en leefkeuken
- Woning behoeft onderhoud
- Veel buitenruimte met een achtertuin en dakterras
- Veel bergruimte aanwezig in zowel inbouwkasten als berging
- Veel gratis openbare parkeergelegenheid
- Gunstige ligging nabij voorzieningen
- 15 minuten fietsen naar Leiden centraal
Margaret staalstraat 12
2331 MS Leidenbezoek pagina